Alexandra Family Villa

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Recepcja czynna 24 h

  • Zameldowanie/ Wymeldowanie

  • Prywatna plaża

  • Rekreacja

  • Spa i relaks

  • Śniadanie

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Oferujący przechowalnię bagażu, wygodny hotel Alexandra Family Villa Negombo jest położony w pierwszorzędnej lokalizacji, 2 km od zabytków, takich jak Fort holenderski. Ponadto ten wygodny hotel posiada Wi-Fi w miejscach publicznych.

    Lake Boat Safari znajduje się w zaledwie 100 metrach, a dworzec kolejowy Negombo znajduje się w odległości kilku przecznic od tego hotelu. Hamilton Canal jest w odległości 5-minutowego spaceru. Miłośnicy przyrody docenią bliskość Negombo Beach Park, która znajduje się w zaledwie 1 km. Kościół Mariacki leży w odległości 20-minutowego spaceru. Alexandra Family Villa mieści się 5 km od lotniska Kolombo i około 600 m od przystanku autobusowego to Jaffna.

    Każdy z 7 pokojów wyposażony jest w podłogę wyłożoną płytkami i dźwiękoszczelne okna oraz posiada klimatyzację. Goście z pewnością docenią prysznic dla niepełnosprawnych i oddzielną toaletę, które są dostępne w łazienkach. Prywatne łazienki są wliczone w cenę pokoi. Z okien hotelu Alexandra Family Villa można podziwiać widoki na miasto.

    Ten obiekt noclegowy oferuje również domowe śniadanie. Goście mogą się cieszyć cejlońską kuchnią w restauracji ChillOut seafood Restaurant, położonej w odległości 5-minutowego spaceru.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 12:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00

    Opcje pokoi w Alexandra Family Villa Negombo

    Każdy z 7 pokojów wyposażony jest w podłogę wyłożoną płytkami i dźwiękoszczelne okna oraz posiada klimatyzację. Goście z pewnością docenią prysznic dla niepełnosprawnych i oddzielną toaletę, które są dostępne w łazienkach. Prywatne łazienki są wliczone w cenę pokoi. Z okien hotelu Alexandra Family Villa można podziwiać widoki na miasto.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Alexandra Family Villa Negombo Udogodnienia zdjęcie Alexandra Family Villa Negombo Wyposażenia zdjęcie Alexandra Family Villa Negombo Łóżka zdjęcie
    Pokój dwuosobowy

    Wielkość: 12 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Alexandra Family Villa Negombo Pokój zdjęcie Alexandra Family Villa Negombo Łazienka zdjęcie Alexandra Family Villa Negombo Zlewozmywaki zdjęcie Alexandra Family Villa Negombo Łóżka zdjęcie
    Pokój dwuosobowy

    Wielkość: 12 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Alexandra Family Villa Negombo Łazienka zdjęcie Alexandra Family Villa Negombo Zlewozmywaki zdjęcie
    Pokój trzyosobowy

    Wielkość: 16 m²

    Typ łóżka: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Więcej informacji +
    Alexandra Family Villa Negombo Łóżka zdjęcie Alexandra Family Villa Negombo Łóżka zdjęcie Alexandra Family Villa Negombo Zlewozmywaki zdjęcie
    Pokój czteroosobowy typu comfort

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: 2 łóżka pojedyncze

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Alexandra Family Villa Negombo

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd
    Pokaż miejsca w pobliżu

    Miejsca w pobliżu

    Lotniska (1)

    Lotnisko Kolombo
    11.3 km

    Stacje kolejowe (1)

    Negombo Railway Station
    1.7 km

    Zabytki (8)

    Kościół pw. św. Sebastiana
    650 m
    Sri Singama Kali Amman Kovil
    650 m
    St. Sebastian Statue
    650 m
    Negombo Public Cemetery
    700 m
    Hamilton Canal
    700 m
    Lake Boat Safari
    700 m
    Klasztor Ave Maria
    1.7 km
    Browns Beach
    1.8 km

    Opinie gości o Alexandra Family Villa Negombo

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy hotel Alexandra Family Villa oferuje transfer lotniskowy?
      Tak, hotel Alexandra Family Villa zapewnia autobus wahadłowy. Zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia szczegółów.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Alexandra Family Villa Negombo